İade ve Değişim Koşulları 
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. 

İade ve Değişim Yapılacak Ürünlerin Faturası 
İade ve değişimi yapılacak ürünün faturasının tüm nüshaları ile birlikte tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. İade ve değişimi yapılacak ürünün faturasının alt kısmında iade bölümü mevcuttur. İade ve değişim işlemleriniz için bu bölümü doldurmanız gerekmektedir. 
 
Değişim Yapılacak Ürünler 
Değişim prosedürlerimiz gereği tekrar satışa sunulabilecek durumdaki kullanılmayan, etiketi ve barkodu üzerinde, tadilat görmemiş paketli şekildeki ürünün değişimini teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde aynı üründe beden değişimi ve renk seçeneği mevcut olan ürünlerde ise hem renk hem beden değişikliği şeklinde yapabilirsiniz. Tekrar satışa sunulamayacak durumda olan ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Her sipariş için değişim ya da iade hakkının tek seferlik, bir seçimlik hak olduğunu hatırlatır, değişiminin ya da iadesinin olmayacağını belirtmek isteriz. Niteliği itibariyle geri verilmeye elverişli olmayan hijyenik durumu hassas olan ürünlerin (iç çamaşırı, mayo, kozmetik vb.) iade ve değişimi yapılmamaktadır. 
İnternet üzerinden verilen siparişlerde değişim ve iade işlemleri için, ürünlerinizi faturanızın bir örneği ile birlikte "Yenigün Mah. 1310 Sk. No.33 İç Kapı No:101 Konak/İzmir” adresine MNG Kargo "457128472" numaralı gönderici kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 
 
İadesi / İptali Yapılacak Ürünler (Cayma Hakkı) 
İade prosedürlerimiz gereği tekrar satışa sunulabilecek durumdaki kullanılmayan, etiketi ve barkodu üzerinde, tadilat görmemiş paketli şekildeki ürünün değişimini siparişinizin tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde, faturanızın alt kısmında bulunan ilgili bölümü doldurarak, ürün ebatına uygun ve zarar görmeyecek ambalajda tarafımıza Yenigün Mah. 1310 Sk. No.33 İç Kapı No:101 Konak/İzmir adresine MNG Kargo "457128472" numaralı gönderici kodu ile alıcı ödemeli olarak gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılacaktır. Tekrar satışa sunulamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir (Ürünlerinizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden MNG Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.) Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün maille bildirim yapılacak olup, iade işleminiz 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Genel prosedür olarak bir sonraki dönem ekstresine (1 ay) yansıtılmaktadır. Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan hijyenik durumu hassas olan ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR