HAKKIMIZDA

      Sanatın en güzel dokunuşlarının modaya ait olduğunu benimseyen Azra Tesettür eski adıyla Melisma.com.tr ailesi olarak İzmir’de kurulduk. 20 yıllık perakendecilik deneyimimiz ile yeni kuşağın özgün moda tarzını birleştirdik. Bu yolculuğumuzda İzmir’den Türkiye’nin 81 iline modanın sanatsal izlerini ulaştırmayı görev edinmiş bir tesettür giyim markası oluşturduk. 
Kurulduğumuz gündeki heyecan ve yılların verdiği tecrübemizi birleştirerek hem özel tasarımlar üretiyor hem de tesettür giyimin öncü markalarını müşterilerimizle buluşturuyoruz. 
Amacımız, modern muhafazakar giyim tarzındaki binlerce ürünümüzü uygun fiyat ve yüksek kalite garantisi ile müşterilerimize sunmak! 
 
      Hikayeleriyle bize ilham olan güçlü ve özgün kadınlarımıza “İçindeki Sen” diyerek yenilikçi, dinamik ve şık koleksiyonlarımızda kendilerini bulma şansı sunuyoruz. 
Modern muhafazakar giyimi benimseyen ve fark yaratmak isteyen kadınlarımız ile markamızı buluştururken öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti. Hedefimiz, seçkin markaların sevilen tasarımlarını uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmak. 
      Güvenilirlik ve yenilikçilik ilkelerimizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyor. Genç ve dinamik ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz. 

Vizyonumuz: Tesettür giyimi benimseyen modern kadının ilk tercihi olmak. 

Misyonumuz: Tesettür giyim sektöründe uygun fiyat, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklılık ilkelerimiz ile Türkiye’nin 81 ilindeki tüm kadınlara ilham olmak.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR